kanał rss|    Index Na komórki Zasugeruj firmę Kontakt Cennik Blog Regulamin Zarejestruj Zaloguj |   

Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.

Słowa kluczowe: producent opakowań tekturowych, opakowania tekturowe, opakowania kartonowe, pudełka tekturowe, pudełka kartonowe, kartony warszawa, producent opakowań Warszawa, producent opakowań kartonowych

Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.- Zabraniec

Opis firmy Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.:

Producent opakowań tekturowych firma Viki Family z Warszawy, to kompleksowe rozwiązania w dziedzinie pakowania. Produkujemy opakowania kartonowe wszelkiego typu i w dowolnym rozmiarze, oferujemy również inne niezbędne akcesoria do właściwego zabezpieczania pakowanych towarów – wypełniacze, usztywniacze, kratki, przekładki i inne. Zapewniamy pełną obsługę –projekt pudełka tekturowego, wykonanie i testowanie prototypu, produkcję wraz z dostarczeniem gotowego produktu pod wskazany adres. Nowoczesny park maszyn, długoletnie doświadczenie i posiadane certyfikaty gwarantują najwyższą jakość naszych opakowań. Posiadamy m.in. certyfikat FSC, najbardziej ceniony przez konsumentów certyfikat na opakowaniach. Firma Viki Family istnieje od 1981 r. Dziś, dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań oraz zespołowi doświadczonych specjalistów, jesteśmy z czołowym producentem opakowań tekturowych w woj. mazowieckim. Produkujemy opakowania klapowe i fasonowe z tektury falistej i litej, z nadrukiem fleksograficznym lub offsetowym (pudełka kaszerowane).
Tektura to najlepszy materiał na opakowania, powstaje z surowców pochodzących ze źródeł odnawialnych lub z odzysku, nadaje się do recyklingu i jest biodegradowalna. Nawet jeśli trafi do środowiska naturalnego, nie zaszkodzi mu, dlatego tak chętnie jest wybierana przez klientów w sklepie. Opakowania tekturowe także są znacznie tańsze w recyklingu, co jest ważne w związku z wchodzącą w życie rozszerzoną odpowiedzialnością producenta.
Nie musisz znać się na opakowaniach, od tego jesteśmy my. Zaprojektujemy opakowanie dostosowane do Twoich potrzeb, estetyczne, trwałe, a do jego produkcji zużyjemy tylko tyle kartonu, ile jest konieczne. Gwarantuje to niższy koszt i większą przyjazność dla środowiska.

Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.

Kategoria: Produkcja

Podkategoria: Opakowania i palety

Miasto: Zabraniec

Ulica nr: Ul. Okuniewska 3

Kod pocztowy: 05-079

Województwo: Mazowieckie

Tel. 22 380 61 34

Tel.kom. 603 940 475

Faks: 22 380 61 39

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://viki.com.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Produkujemy pudełka kartonowe w dowolnym wymiarze i dowolnej konstrukcji do dowolnych zastosowań. Nasza oferta obejmuje pudełka kartonowe klapowe i pudełka kartonowe fasonowe, z tektury litej lub falistej, na które możemy nanieść nadruk fleksograficzny lub offsetowy. Nasze pudełka stosuje się jako opakowania zbiorcze i do pakowania pojedynczych produktów. Szeroki park maszyn pozwala zapewnić nam atrakcyjne ceny nawet przy produkcji krótkich serii opakowań, dzięki czemu możemy indywidualizować ofertę, nadruk fleksograficzny jest także korzystny cenowo przy produkcji niskonakładowej.
Polecamy opakowania wysyłkowe E-Co BOX, zaprojektowane przez nas specjalnie dla branży e-commerce. Opakowania te posiadają pasek klejowy z wiecznie żywym klejem oraz tasiemkę zrywającą. To rozwiązanie pozwala na szybkie zamknięcie pudełka, bez używania taśmy klejącej, co zapewnia szybkie pakowanie i estetyczny wygląda pudełka. Dzięki tasiemce zrywającej opakowanie można łatwo otworzyć, bez wysiłku i bez obawy, że uszkodzi się zapakowany towar.
Produkujemy również pudełka archiwizacyjne, koperty tekturowe, kartony do przeprowadzki i inne opakowania tekturowe, a także akcesoria zabezpieczające towar w opakowaniu – kratki, przekładki, usztywniacze, wypełniacze – a wszystko z kartonu, ekologicznego materiału przyjaznego dla środowiska.


 

Wpis nr 2101- Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-10-06

Wyświetleń wizytówki 354

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Opakowania i palety:

Jowisz

Firma Jowisz od 15 lat zajmuje się produkcją tworzyw i opakowań sztucznych jak np.: butelk ...

Berg-Hurt

Dlaczego dobrej jakości wypełniacz do paczek to tak cenny produkt? Dlatego, że chroni prz ...

Wizytówka firmy

 

Kontakt Regulamin Zarejestruj Zaloguj |  # |