kanał rss|    Index Na komórki Zasugeruj firmę Kontakt Cennik Blog Regulamin Zarejestruj Zaloguj |   

Blog 500plus

Słowa kluczowe: blog 500plus, programy PFRON, orzeczenie o niepełnosprawności, praca z orzeczeniem, rehabilitacja zdrowotna, polityka

Blog 500plus- Brak

Opis firmy Blog 500plus:

Zapraszam serdecznie na mój blog 500plus, to prywatna inicjatywa. Nie jest to w żaden sposób powiązane z programem Rodzina 500+, czyli żadnych wniosków proszę do mnie nie wysyłać. :) Celem bloga jest pisanie o problemach osób niepełnosprawnych na rynku pracy, w życiu codziennym, w dostępie do rehabilitacji. Jeżeli interesuje Was tematyka osób z niepełnosprawnościami, pracy z orzeczeniem lub wiecie o jakichś ciekawych (lub bulwersujących sytuacjach)… czekam na propozycję tematów! Raz jeszcze zapraszam do odwiedzin na blogu!

logo

Kategoria: Zdrowie i uroda

Podkategoria: Rehabilitacja

Miasto: Brak

Ulica nr: Brak

Województwo: Zachodniopomorskie

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://500plus.ovh

Pokaż na mapie mapa

Opis firmy/wersja angielska: I cordially invite you to my blog 500plus, it's a private initiative. It is not connected with the Rodzina 500+ program in any way, so do not send me any applications. :) The purpose of the blog is to write about the problems of disabled people on the labor market, in everyday life, in access to rehabilitation. If you are interested in the subject of people with disabilities, work with a ruling or you know about some interesting (or shocking situations) ... I'm waiting for the proposed topics! Once again, I invite you to visit the blog!

Oferta firmy: Nic, zupełnie nic nie oferuję, nic nie sprzedaję. Prowadzę tylko bloga poświęconego osobom niepełnosprawnym w Polsce, czy to da się jakoś sprzedać? Chyba nie, dlatego właśnie zapraszam Was do odwiedzin i wyrażenia własnej opinii na poruszane tematy:)

Oferta firmy/wersja angielska: Nothing, I offer nothing, I sell nothing. I only run a blog about people with disabilities in Poland, can it be sold somehow? Probably not:)


 

Wpis nr 1633- Blog 500plus- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2019-08-18

Wyświetleń wizytówki 557

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Rehabilitacja:

Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci Michałkow

Podmiot mający w ofercie pomoc dla poszkodowanych w wypadkach ma w swojej ofercie różne us ...

Polgen-Aktywny

Wiele w dzisiejszym świecie jest zagrożeń dla naszego zdrowia i życia. Jednym z nich są ży ...

Wizytówka firmy

 

Kontakt Regulamin Zarejestruj Zaloguj |  # |