kanał rss|    Index Na komórki Zasugeruj firmę Kontakt Cennik Blog Regulamin Zarejestruj Zaloguj |   

ZBR AndBud

Słowa kluczowe: usługi budowlane łódź, firma budowlana łódź, firmy remontowe łódź, docieplenia łódź, docieplenia budynków łódź, firmy budowlane łódź, iniekcja krystaliczna, hydroizolacje, osuszanie budynków, renowacja cegły łódź, remonty tarasów, usługi remontowe łódź, firma remontowa łódź, firma remontowo budowlana łódź, renowacja elewacji ceglanych, odśnieżanie dachów, dekarstwo

ZBR AndBud- Łódź

Opis firmy ZBR AndBud:

Trudno dzisiaj o grupę remontową z prawdziwego zdarzenia. Zdajemy sobie sprawę jak niezwykle trudno ludziom wyselekcjonować najodpowiedniejszą możliwą brygadę dociepleniową, która będzie umiała zrobić prace bez zastrzeżeń, zgodnie z kosztorysem. Nic w tym dziwnego, jeżeli wszyscy najlepsi pracownicy budowlani wyjechali do Szkocji.
Firma And-Bud zna na to sposób i najlepszych specjalistów zatrzymała u siebie. Żaden osobnik, który się ceni nie będzie pracował za grosze. Więc my naszym pracownikom dostarczamy godne wynagrodzenie od zrobionej pracy. Dzięki temu brygada And-Bud może robić usługi budowlane szybko i fachowo. Być może nie jesteśmy najtańsi, ale na 100% jakość którą zapewniamy usatysfakcjonuje każdego zleceniodawcę i usunie z jego barków wszelakie problemy związane z prowadzeniem budowy czy renowacji. Zaglądnij na naszą stronę i zobacz opinie klientów, którym wykonywaliśmy prace budowlane.

ZBR AndBud

Kategoria: Budownictwo

Podkategoria: Ocieplanie budynkow

Miasto: Łódź

Ulica nr: Jaracza 15

Województwo: Łódzkie

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://www.remonty-budowy.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Oferta firmy to usługi remontowo-budowlane wykonywane na terenie miasta Łódź. Głównie są to renowacje, ocieplenia budynków i hydroizolacje - iniekcja krystaliczna, izolacja pionowa fundamentów, osuszanie budynków.


 

Wpis nr 1434- ZBR AndBud- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2019-01-23

Wyświetleń wizytówki 535

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Ocieplanie budynkow:

Bella Plast Sp. z o.o. Sp.K.

Producent profili z tworzyw sztucznych dla budownictwa Bella Plast oferuje listwy elewacyj ...

Wizytówka firmy

 

Kontakt Regulamin Zarejestruj Zaloguj |  # |