kanał rss|    Index Na komórki Zasugeruj firmę Kontakt Cennik Blog Regulamin Zarejestruj Zaloguj |   

Evobus

Słowa kluczowe: busy do Anglii, busy do Polski, przewóz osób do Anglii i Polski, busy z Polski do Anglii, busy z Anglii do Polski, busy Polska Anglia

Evobus- Zamość

Opis firmy Evobus:

Nazywamy się Evobus i jesteśmy doświadczoną firmą w branży transportowej. Od wielu lat podróżujemy po Europie. Obecnie zajmujemy się przewozem osób do Anglii i Polski. Jesteśmy legalną firmą i zapewniamy ubezpieczenie na czas przejazdu. Podróżujemy nowymi busami marki Mercedes Sprinter z pełnym wyposażeniem. Ze względu na wygodę klientów postawiliśmy na indywidualną zabudowę zaprojektowaną z myślą o długich trasach. Nasze busy do Anglii zawsze wyjeżdżają w pełni sprawne, przed każdą podróżą dokładnie je sprawdzamy w autoryzowanych punktach. Nasi kierowcy są wykwalifikowani i doświadczeni w podróżach zagranicznych. Dla nas podstawą jest organizacja, dlatego własnie każdą podróż dokładnie planujemy. U nas nie ma miejsca na potknięcia i tracenie czasu. Każdy wyjazd jest dopięty na ostatni guzik, cenimy zarówno swój czas jak i czas klientów. Z nami zawsze każdy dojedzie na miejsce w terminie. Zależy nam na zadowoleni klientów dlatego przewóz osób do Anglii w naszym wykonaniu jest tak dobrze zorganizowany. Swoją przygodę z transportem rozpoczęliśmy dawno temu, wyruszamy w trasę klika razy w tygodniu więc jako doświadczeni dokładnie wiemy na co zwrócić uwagę i czego potrzebują pasażerowie podczas podróży. Swoje busy Polska Anglia wyposażyliśmy we wszystko, czego potrzeba w dalekich trasach. W naszych pojazdach znajdują się wygodne siedzenia z duża przestrzenią na nogi oraz pasami bezpieczeństwa, dodatkowo wyposażyliśmy je również w WiFi, DVD, gniazdka 220-230 V a nawet ekspresy do kawy. Podczas każdej podróży przewidziany jest jeden dłuższy postój na obiad w restauracji oraz kilka krótkich przerw wedle potrzeb pasażerów. Z nami każdy podróżuje w systemie Door to Door. Zabieramy wszystkich spod drzwi domów i dowozimy bezpośrednio na miejsce. Zabieramy pasażerów do Anglii z południowej i środkowej części Polski, łącznie aż z 13 województw. Pasażerów do Polski przewozimy z całej Anglii.

Evobus

Kategoria: Transport

Podkategoria: Transport samochodowy

Miasto: Zamość

Ulica nr: Peowiaków

Kod pocztowy: 22-400

Województwo: Lubelskie

Tel.kom. 48 734 669 669

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://evobus-anglia.pl

Pokaż na mapie mapa

Opis firmy/wersja angielska: We are called Evobus and have many years of experience in transport. We offer transport of people to England and Poland. We guarantee comfort and safety. We have trained workers and new vehicles. We run several times a week from Poland to England and from England to Poland. We travel in the Door to Door system. Large luggage included in the price. In order to embark on a journey, all you need to do is to book a ticket by phone or via the evobus-anglia.pl website.

Oferta firmy: Prowadzimy przewóz osób do Anglii i Polski. Kursujemy kilka razy w tygodniu i zabieramy pasażerów prosto spod drzwi domów. Busy z Polski do Anglii jeżdżą w każdy poniedziałek, czwartek i sobotę. Busy z Anglii do Polski kursują we wtorek, sobotę, niedzielę i poniedziałek. Wystarczy wybrać termin i zarezerwować przejazd telefonicznie lub przez formularz rezerwacji dostępny na stronie evobus-anglia.pl i potwierdzić telefonicznie. Oferujemy tanie bus do Anglii już od 350 zł za przejazd, w cenie system Door to Door oraz duży bagaż. W naszych pojazdach znajduje się wszystko, czego potrzeba w dalekich podróżach: klimatyzacja, ogrzewanie oraz bezpłatne WiFi, DVD, ostęp do prądu oraz kawa i herbata. Jeździmy nowymi 9-cio osobowymi busami i w każdą podróż zabieramy siedmiu pasażerów, dzięki temu podróże są przyjemne i spokojne. W drogę z nami może wyruszyć każdy, wystarczy zarezerwować bilet, ceny naszych biletów są niewygórowane i na każdą kieszeń.

Oferta firmy/wersja angielska: We offer buses to England and buses to Poland at low prices. We run several times a week. Buses from Poland to England go on Mondays and Thursdays. Buses from England to Poland go on Tuesdays, Saturdays, Sundays and Mondays. We have new comfortable buses with WiFi, DVD, radio and air conditioning. We have promotions for everyone.

Osoba do kontaktu- Evobus


 

Wpis nr 1302- Evobus- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2018-07-06

Wyświetleń wizytówki 425

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Transport samochodowy:

Busy Polska Anglia

Busy Polska Anglia poza przewozem osób w systemie door to door zajmuje się też przewozem p ...

P.W. Ergo Sebastian Łochin

Chcesz szybko i bezpiecznie dotrzeć do UK jednak boisz się lotów samolotem? Zapraszamy do ...

Kościerski bus

Osoby pracujące poza granicami kraju często mają problem z dojazdem do pracy i powrotem do ...

Popex Transport Płock

Zajmujemy się przewozem ładunków do 1,5 tony na terenie Płocka oraz całego kraju. Realizuj ...

Beata Bus

Jadąc, co Niemiec skorzystaj z usług firmy transportowej. Z podmiotu, który gwarantuje Ci ...

angliabus

Dla nas od zawsze najważniejszy był klient nie pieniądze. Dlatego nieustannie dostosowujem ...

"Super Busy" S.C.

Przewóz osób do Anglii z SuperBusem to dobra, wygodna i tania forma transportu dla każdego ...

Grandbus

Od wielu lat zajmujemy się transportem osób i paczek. Działamy na przestrzeni międzynarodo ...

iBus

Niektórzy stwierdzą, że dwa lata na rynku transportowym to bardzo niewiele. My możemy zdec ...

Integral Logistics sp. z o.o.

Profesjonalna firma transportowa Logistics na rynku działa od kilkunastu lat i dla swoich ...

Wizytówka firmy

 

Kontakt Regulamin Zarejestruj Zaloguj |  # |