kanał rss|    Index Na komórki Zasugeruj firmę Kontakt Cennik Blog Regulamin Zarejestruj Zaloguj |   

"Super Busy" S.C.

Słowa kluczowe: busy do Anglii busy do Polski, przewóz osób do Anglii, busy z Polski do Anglii, busy Polska Anglia, bus do Anglii, tanie busy do Anglii, busy z Anglii do Polski

"Super Busy" S.C.- Zamość

Opis firmy "Super Busy" S.C.:

Przewóz osób do Anglii z SuperBusem to dobra, wygodna i tania forma transportu dla każdego. Busy do Anglii już od 350 zł z 11 województw w Polsce. Z nami dotrzesz nawet w okolice Manchesteru. Nie ryzykuj podróży z niepewnym przewoźnikiem. Zaufaj marce SuperBusy, która jest już ponad 5 lat na rynku. przez ten czas zrobiliśmy kilka milionów kilometrów dbając o twój komfort i bezpieczeństwa. Udoskonalamy nasze usługi kupując nowe samochody i wyposażające je w potrzebne udogodnienia. Rezerwacja nie powinna Ci zająć dłużej niż z 3 minuty. Jeździmy z adresu pod adres, bo to usługa door to door. Busy do Anglii posiadają klimatyzację, dostęp do prądu, bezprzewodowy Internet, czy telewizję. Podróż do Wielkiej Brytanii trwa około 30 godzin. Przez ten czas możesz odpoczywać, spać, oglądać filmy, czytać książki lub porozmawiać z sąsiadem. Auta są dziesięcioosobowe i regularnie serwisowane, aby podczas przejazdu być absolutnie pewnym, że nic nas nie zaskoczy. Busy z Polski do Anglii przeprawiają się przez Eurotunel. Oferujemy także przewozy Anglia Polski. Możesz rezerwować busy do Polski na wtorek, sobotę oraz z niedzieli na poniedziałek. Gwarantujemy stałość ceny na tej samej trasie. Zobacz naszą trasę i śledź naszego bloga busy Polska Anglia - najświeższe informacje o podróży do UK.

Kategoria: Transport

Podkategoria: Transport samochodowy

Miasto: Zamość

Ulica nr: Piłsudskiego 14/30,

Kod pocztowy: 22-400

Województwo: Lubelskie

Tel. 608566431

Tel.kom. 608566431

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://superbusy.pl

Zatrudnionych: 2

Pokaż na mapie mapa

Opis firmy/wersja angielska: Transporting people to England with SuperBus is a good, convenient and cheap form of transport for everyone. Busy to England from PLN 350 from 11 provinces in Poland. With us you can even reach Manchester. Do not risk traveling with an uncertain carrier. Trust the SuperBus brand, which has been on the market for over 5 years. During this time, we have made several million kilometers, taking care of your comfort and safety. We improve our services by buying new cars and equipping them with necessary amenities. Booking should not take you longer than 3 minutes. We go from the address to the address, because it is a door to door service. Buses to England have air conditioning, access to electricity, wireless Internet, or television. The trip to the UK takes about 30 hours. During this time, you can rest, sleep, watch movies, read books or talk to your neighbor. The cars are ten-person and regularly serviced, so that during the journey you can be absolutely sure that nothing will surprise us. Buses from Poland to England cross the Eurotunnel. We also offer transport services in England. You can book a bus to Poland on Tuesday, Saturday and from Sunday to Monday. We guarantee fixed price on the same route. See our route and follow our busy Poland England blog - the latest travel information to the UK.

Oferta firmy: Oferujemy:
- busy do Polski,
- busy do Anglii,
- przewóz osób door to door,
- szybki i sprawny transport przez Eurotunel,
- komfortowe fotele i dobrą atmosferę,
- bagaż do 30kg w cenie biletu
- gwarancję ceny w obydwu kierunkach,
- ubezpieczenie podróży,
- przejazd w asyście dwóch kierowców.

Oferta firmy/wersja angielska: We offer: - bus to Poland, - buses to England, - transporting people to door to door, - fast and efficient transport through Eurotunnel, - comfortable armchairs and a good atmosphere, - luggage up to 30kg in the ticket price - price guarantee in both directions, - travel insurance, - travel accompanied by two drivers.

Osoba do kontaktu- Adrian


 

Wpis nr 1288- "Super Busy" S.C.- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2018-06-12

Wyświetleń wizytówki 945

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Transport samochodowy:

Busy Polska Anglia

Busy Polska Anglia poza przewozem osób w systemie door to door zajmuje się też przewozem p ...

P.W. Ergo Sebastian Łochin

Chcesz szybko i bezpiecznie dotrzeć do UK jednak boisz się lotów samolotem? Zapraszamy do ...

Kościerski bus

Osoby pracujące poza granicami kraju często mają problem z dojazdem do pracy i powrotem do ...

Popex Transport Płock

Zajmujemy się przewozem ładunków do 1,5 tony na terenie Płocka oraz całego kraju. Realizuj ...

Beata Bus

Jadąc, co Niemiec skorzystaj z usług firmy transportowej. Z podmiotu, który gwarantuje Ci ...

angliabus

Dla nas od zawsze najważniejszy był klient nie pieniądze. Dlatego nieustannie dostosowujem ...

Grandbus

Od wielu lat zajmujemy się transportem osób i paczek. Działamy na przestrzeni międzynarodo ...

iBus

Niektórzy stwierdzą, że dwa lata na rynku transportowym to bardzo niewiele. My możemy zdec ...

Integral Logistics sp. z o.o.

Profesjonalna firma transportowa Logistics na rynku działa od kilkunastu lat i dla swoich ...

Wizytówka firmy

 

Kontakt Regulamin Zarejestruj Zaloguj |  # |