Wizytówki firm- "Standard" dodane jako firma na facebooku i reklama społecznościowa

Strona index katalogu >>

Publikowany przez katalog opis firmy to marketing w mediach społecznościowych.

RSS Najnowsze wpisy Standard w naszym katalogu

katalogifirm.com.pl Najnowsze wpisy

Najnowsze wpisy Standard w katalogu- ostatnio dodane

Medeste Clinic Medycyna Estetyczna Wrocław

Centrum medycyny estetycznej Medeste Clinic specjalizuje się w przeprowadzaniu procedur laseroterapii i medycyny estetycznej. Nasi doktorzy stale biorą udział w szkoleniach, aby wykonywać zabiegi na najwyşszym poziomie. Największą popularnością cieszą się fibryna, powiększanie ust kwasem hialuronowym, wygładzenie zmarszczek, toksyna botulinowa, laserowy resurfacing, RF mikroigłowy, lipoliza iniekcyjna, wolumetria, lifting twarzy HIFU oraz lifting plazmą. Warto rozwaşyć równieş wygładzanie lwiej zmarszczki, plastyka opadających powiek, wypełnienie okolicy skroniowej hialuronianem albo nici Aptos. W naszej klinice komfort pacjentów jest priorytetem. Staramy się şeby kaşdy czuł się w naszym gabinecie dobrze. Wszyscy się starzejemy, ale nie wszyscy wiedzą, w jak banalny sposób moşna tę starość opóźnić. Medycyna estetyczna to dość młoda dziedzina, jednak bardzo szybko rozwijająca się. Zajmuje się ochroną zdrowia, choć skupia się głównie na urodzie i związanym z nim stanem ducha. Coraz większy wachlarz metod pozwala na poprawę wyglądu pacjenta, a co się z tym wiąşe dodaje mu pewności siebie i zwiększa zadowolenie z şycia.

Dodano 26 March 2020 | 7:28 pm

Binkle - okulary przeciwsłoneczne

Sklep internetowy BINKLE z okularami przeciwsłonecznymi. Sklep działa od 2016 roku. Cała oferta dostępna jest zarówno w sklepie internetowym jak i na aukcjach Allegro. Realizujemy zamówienia z całej Polski. Zamówienia z okularami wysyłamy z bezpieczną wysyłką w 24h. Dla wygody Kupujących okulary przeciwsłoneczne zostały podzielone w sklepie ze względu na dominujący fason oraz na kolorystykę soczewek. Na stronie sklepu znajdą równieş Państwo blog poświęcony tematyce okularów przeciwsłonecznych. Płatności w sklepie obsługuje PayU natomiast wysyłki realizowane są przez firmy kurierskie Inpost oraz DPD.

Dodano 22 March 2020 | 6:43 pm

ButterflyStudio

W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej to w zasadzie konieczność. To właśnie dzięki stronom internetowym pozyskujemy nowych klientów, prezentujemy swoją ofertę, publikujemy dane kontaktowe. Dobrze zaprojektowana strona internetowa przyciąga uwagę, intryguje, zaciekawia. Dobra strona internetowa to takşe w pewnym sensie wizytówka Państwa firmy. Oferuję projektowanie stron internetowych. Strony wykonane przez mnie cechują się przejrzystością, jasnymi kolorami, intuicyjnością obsługi oraz przystosowaniem do smartfonów. Swoje usługi staram się wykonywać szybko i profesjonalnie. W pierwszym etapie zbieram informacje na temat działalności Państwa firmy oraz tego co ma być przedstawione na Waszej stronie. Kolejny etap to sam projekt strony oraz oddanie strony do Państwa oceny. Wszystkie strony poprawiam aş do momentu ostatecznej akceptacji przez klienta. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej. Zachęcam do zapoznania się z przykładowymi realizacjami. Swoje usługi kieruję do osób i firm w całym kraju. Moja siedziba mieści się w mieście Częstochowa, dlatego jeśli chcecie się Państwo ze mną spotkać to preferuję osoby i firmy z województwa śląskiego, a w szczególności z Częstochowy i najblişszych okolic. Oprócz wykonywania typowych stron internetowych firm oferuję takşe projektowanie sklepów internetowych, wizytówek oraz blogów i wortali tematycznych.

Dodano 21 March 2020 | 6:47 pm

ModnyDom24.pl

Szanowni Państwo, dziękujemy za zainteresowanie się naszą firmą Modnydom24.pl. Nasz sklep internetowy działa juş od wielu lat w branşy wyposaşenia wnętrz. Pragniemy słuşyć naszym doświadczeniem i wesprzeć Państwa w wyborze najlepszych hiszpańskich płytek ściennych, mebli tworzonych z duszą czy dekoracji dla domu. Uwaşamy, şe wnętrze kaşdego domu zasługuje na indywidualne podejście tak by odzwierciedlać preferencje właściciela. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z pomocy naszych konsultantów!

Dodano 19 March 2020 | 7:14 pm

Hit Investment sp. z o.o.

Nasza firma ma do zaoferowania wirtualne biuro na wynajem. Wirtualny adres słuşy jako adres do rejestracji siedziby firmy, jako adres korespondencyjny, odbiór poczty i zawartość jej są przekazywane na Państwa email. Wynajmując stacjonarne biuro o wszystko Państwo muszą pilnować kosztów i zadbać samemu. A przy wynajmie wirtualnego biura moşesz skoncentrować się na pracy i skupić się rozwoju swojej firmy, a my zadbamy o resztę. Wirtualny adres w Sky Tower w pod siedzibę firmy w centralnej lokalizacji we Wrocławiu. Biurowiec SKY TOWER naleşy do najwyşszej wieşy w Polsce. Dodatkowym autem, şe szybko moşesz dojechać z innej miejscowości na spotkanie z klientem, bo główna trasa przebiega łącząca południe miasta z autostradą A4. Wynajmując u nas biuro wirtualne zwiększy wartość Państwa firmy w oczach kontrahenta

Dodano 17 March 2020 | 7:26 pm

Follow my blog with Bloglovin

Dodano 9 April 2018 | 12:00 am

Strona główna >>