Wizytówki firm- "Standard" dodane jako firma na facebooku i reklama społecznościowa

Strona index katalogu >>

Publikowany przez katalog opis firmy to marketing w mediach społecznościowych.

RSS Najnowsze wpisy Standard w naszym katalogu

katalogifirm.com.pl Najnowsze wpisy

Najnowsze wpisy Standard w katalogu- ostatnio dodane

Arkadiusz Przeprowadzki Gdańsk, Magazynowanie

Nasze firma transportowa Arkadiusz Przeprowadzki Gdańsk świadczy profesjonalne przeprowadzki przedsiębiorstw, a także klientów prywatnych na terenie całej Polski, a w szczególności miasta Gdańsk. Zajmujemy się przeprowadzkami od wczesnych lat 90-tych, w skutek czego jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w kraju. Nasze przeprowadzki są w pełni kompleksowe, w ich skład wchodzą pakowanie i zabezpieczanie dobytku, załadunek i rozładunek, montaż i demontaż mebli i zainstalowanych sprzętów. Poza przeprowadzkami realizujemy również usługi w zakresie utylizacji oraz przechowania długo i krótko terminowego/

Dodano 20 July 2021 | 4:58 pm

AMSO Warszawa

Kim jesteśmy? AMSO to firma, która zaopatruje klientów w najwyższej jakości sprzęt poleasingowy. W ofercie znajdą Państwo nie tylko laptopy i komputery, ale też monitory, drukarki, myszki i wiele innych urządzeń, które potrzebne są na co dzień w domach i firmach. Dzięki ofercie AMSO otrzymać można sprzęt, który jednocześnie nie narazi na duże koszty. Co ważne nasz sprzęt poleasingowy jest pełnowartościowy i zweryfikowany. AMSO oferuje sprzęt nawet z 36 miesięczną gwarancją - także Next Business Day.

Dodano 8 July 2021 | 4:22 pm

Bankowa 1

Salon kosmetyczny Bankowa 1 to stosunkowo nowe miejsce na mapie Zabrza. Prowadzone przez dwie młode, energiczne a przede wszystkim profesjonalne osoby zyskuje coraz większe grono zadowolonych klientów. Dbamy aby każda osoba, która korzysta z naszych usług wyszła od nas zadowolona. Prowadzimy doradztwo w zakresie kosmetologii oraz medycyny estetycznej i oferujemy wile zabiegów pozwalających poprawić naszą urodę. Miedzy innymi znajdą Państwo u nas depilację laserową, botoks, peeling, hifu, po pełną ofertę zapraszamy na naszą stroną internetową. Każdy z zabiegów odbywa się z zachowaniem bezpieczeństwa i pełną higieną pracy przy użyciu wysterylizowanych na miejscu narzędzi.

Dodano 9 June 2021 | 6:42 pm

NS Technology

NS Technology to działalność jaka funkcjonuje w branży elektrycznej od ponad 10 lat. Każdego roku tworzymy kilka realizacji polegających na podłączeniu instalacji elektrycznej w budynkach różnego rodzaju. W naszej propozycji znajdziesz takie usługi jak: instalacje teletechniczne, ogrzewanie elektryczne, automatyka, fotowoltaika, podłączenie instalacji audo wideo oraz inne. Na witrynie nstechnology.pl przeczytasz więcej o firmie jak i naszej propozycji. Kierunkiem dla NS Technology jest zadowolenie klienta ale również spokój po skończonej pracy a ten możemy osiągnąć tylko wtedy jeśli wiemy, iż wykonana usługa została zrealizowana precyzyjnie i wszystko będzie pracowało przez wiele lat. Wybierając nas wybierasz spokój na długi czas.

Dodano 5 June 2021 | 6:53 pm

IT Excellence

IT Excellence to kompleksowe rozwiązania informatyczne dla biznesu. Spółka zapewnia oprogramowanie wspierające kierowanie wszelkimi procesami, jakie zachodzą w firmie. W swej ofercie IT Excellence posiada systemy ERP firm Sage i Microsoft, a także własne pakiety programów ITE Workflow. Firma prowadzi doradztwo przy doborze rodzajów oprogramowania, najbardziej odpowiednich do specyfiki biznesu klienta, przeprowadza wdrożenia systemów, szkoli personel, zajmuje się też usługami serwisowymi. Nadrzędną zasadą działania firmy jest dogłębne zrozumienie potrzeb klienta i wspólne znalezienie adekwatnych rozwiązań. Dlatego też IT Excellence oferuje nie tylko gotowe oprogramowanie. Firma zajmuje się także usługami programistycznymi, projektuje i buduje oprogramowanie dostosowane do specyficznych potrzeb klientów. Prowadzi również rozbudowy istniejących już systemów.

Dodano 10 May 2021 | 6:40 pm

Follow my blog with Bloglovin

Dodano 9 April 2018 | 12:00 am

Strona główna >>