Wizytówki firm- "Standard" dodane jako firma na facebooku i reklama społecznościowa

Strona index katalogu >>

Publikowany przez katalog opis firmy to marketing w mediach społecznościowych.

RSS Najnowsze wpisy Standard w naszym katalogu

katalogifirm.com.pl Najnowsze wpisy

Najnowsze wpisy Standard w katalogu- ostatnio dodane

Berg-Hurt

Dlaczego dobrej jakości wypełniacz do paczek to tak cenny produkt? Dlatego, że chroni przed uszkodzeniem rzeczy umieszczone w przesyłce. Zabezpiecza je przed przesuwaniem się i amortyzuje wstrząsy. W związku z tym każda firma wysyłająca towary musi zaopatrzyć się w wypełniacze do kartonów. Dziś, dzięki sprzętowi marki activaAir może produkować je na własną rękę. Co ciekawe, wypełniacze do paczek dostępne są w dwóch wersjach. Pierwszą są gwarantujące skuteczność poduszki powietrzne do paczek. Druga propozycja to wyposażona w mniejsze komory mata powietrzna. Do stworzenia obu odmian wykorzystywana jest folia biodegradowalna do pakowania. Jeżeli potrzebujesz zabezpieczenia dla swoich paczek już teraz wejdź na stronę activaair.pl.

Dodano 30 November 2020 | 6:55 pm

Justyna Walas Studio

Justyna Walas to tłumaczka języka francuskiego, która posiada 10-cio letnie doświadczenie. Okres ten został spożytkowany jednocześnie na realizację oferowanych usług ale także na uzupełnianiu swoich kompetencji uczestnicząc na sporej ilości szkoleniach. Dla Pani Justyn najistotniejszy jest klient, dlatego jego obsługa jest bardzo profesjonalna a samo tłumaczenie jest doskonałej jakości, zawsze na czas. W ofercie firmy znajdują się tłumaczenia pisemne, tłumaczenia techniczne czy wszelkie inne specjalistyczne tłumaczenia na język francuski. Zapraszam na swoją stronę internetową: http://www.transcreo.pl/ oraz do kierowania zapytań ofertowych na które wykonujemy bezpłatnej wyceny.

Dodano 27 November 2020 | 7:01 pm

Auto Cash

Ilość samochodów, które trafiają do sprzedaży stale jest bardzo duża. Polacy coraz powszechniej kupują auta w salonach i po paru latach korzystania postanawiają wystawić taki samochód na sprzedaż. Również coraz chętniej decydujemy się na zaczerpnięcie z ofert firm skupujących pojazdy. Auto Cash to bardzo szybko rozszerzająca się firma, która nabywa pojazdy za gotówkę, przeważnie w dniu pierwszego kontaktu z możliwym klientem. Nabywamy auta dostawcze, osobowe, sprawne ale i z sporą awarią. Wystarczy dostarczyć nam tylko kilka informacji drogą telefoniczną a my zaproponujemy stawkę za jaką możemy kupić samochód. Pracujemy na terenie Polski Południowo Wschodniej. Więcej danych o Auto Cash zlokalizujesz na witrynie online: skupujemyauta.eu

Dodano 24 November 2020 | 6:43 pm

Kafka Concept

Kafka Concept jest firmą, która oferuje doskonałej jakości obuwie. W szczególności warto zwrócić uwagę na buty ślubne. Powstają one we Włoszech i są szyte ręcznie przez niewielką rodzinną manufakturę. Buty do ślubu muszą być przede wszystkim wygodne. I takie właśnie są produkty oferowane na kafkaconcept.pl. Poza tym w sprzedaży dostępne są inne rodzaje obuwia, pasujące na każdą okazję jak chociażby botki na obcasie, sandały czy baleriny, Naturalne materiały i dopracowanie każdego szczegółu to cechy szczególne obuwia oferowanego przez ten sklep.

Dodano 19 November 2020 | 6:44 pm

Szpital Specjalista

Szpital Specjalista to placówka, gdzie każda operacja laserowa odbywa się na najwyższym poziomie. Nowoczesny sprzęt i technologie dają pacjentom szansę na szybki powrót do zdrowia. Przykładem jest operacja prostaty laserem holmowym, dzięki której pobyt w szpitalu jest ograniczony do minimum. Laserowa operacja prostaty zmniejsza również możliwość wystąpienia powikłań pooperacyjnych do minimum. Szpital wykonuje również laserowe rozbijanie kamieni nerkowych, które szybko pozwala pozbyć się dolegliwości bólowych.

Dodano 18 November 2020 | 7:20 pm

Follow my blog with Bloglovin

Dodano 9 April 2018 | 12:00 am

Strona główna >>