Wizytówki firm- "Standard" dodane jako firma na facebooku i reklama społecznościowa

Strona index katalogu >>

Publikowany przez katalog opis firmy to marketing w mediach społecznościowych.

RSS Najnowsze wpisy Standard w naszym katalogu

katalogifirm.com.pl Najnowsze wpisy

Najnowsze wpisy Standard w katalogu- ostatnio dodane

Antimicrobial.plus

Antimicrobial Plus to profesjonalne urządzenie które zadba o nasze zdrowie w komunikacji publicznej. Nasze produkty są dostępne na rynku od bardzo dawna i od bardzo dawna zarządy wielu miast decydują się na montaż Antimicrobial Plus w pojazdach komunikacji publicznej. Dopiero w epoce Covid 19 uzmysłowiliśmy sobie jak wielką role odgrywają nasze urządzenia a mianowicie służą one do usuwania wszelkich drobnoustrojów z otoczenia. Charakterystyczna konstrukcja, która wykorzystuje specjalistyczne surowce sprawia, że w otoczeniu giną każde wirusy a my możemy bezproblemowo poruszać się środkiem lokomocji.

Dodano 25 February 2021 | 6:59 pm

Elektriko

Na naszej stronie www znajdą Państwo szereg informacji o oferowanym oświetleniu wewnętrznym i zewnętrzny. Skorzystaj z możliwości jakie daje nasza firma i wybierz odpowiednie oprawy do swojego biznesu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące doboru lamp i spraw technicznych skontaktuj się z nami. Szybko rozwiejemy wszelkie wątpliwości.Dysponujemy lampami do pomieszczeń biurowych, hal, szkół, sklepów jak również oświetleniem terenów zewnętrznych - placów, parkingów, ulic. Szczególnie polecamy zintegrowane lampy solarne, których montaż nie wymaga żadnych zezwoleń oraz są zasilanie tylko i wyłącznie energią ze słońca.

Dodano 24 February 2021 | 6:43 pm

Jowisz

Firma Jowisz od 15 lat zajmuje się produkcją tworzyw i opakowań sztucznych jak np.: butelki czy nakrętki. W ofercie firmy znajdują się butelki rozmaitych rozmiarów od 0,25 L do 1 L. Cechą indywidualną naszych towarów jest fakt iż są wykonywane z wyjątkowo dobrej jakości tworzyw sztucznych jak np. PCV czy PE. Ciągle komponujemy się do oczekiwań klienta, dlatego dobieramy odcienie i kształty wedle jego zaleceń. Zapraszamy do kontaktu z marką Jowisz osoby prywatne jak i firmy, jednak realizujemy sprzedaż wyłącznie hurtową.

Dodano 23 February 2021 | 6:41 pm

DATPOL

Nasza firma DATPOL zajmuje się sprzedażą oprogramowania, jaki służy do dyskretnego kontrolowania komputera na którym program został poprawnie zainstalowany. Jest to wspaniałe wyjście zarówno do komputerów domowych jak również służbowych. Dzięki Keylogger bo tak określa się soft będziesz miał informacje jakie aplikacje są włączane na komputerze ale również dowiesz się które pliki są zapisywane na komputerze czy na nośnikach pendrive, zobaczysz również jakie dokumenty są drukowane. To tylko wybrane opcje programu keylogger, jest ich o wiele więcej o czym możesz przeczytać na naszej stronie www: https://www.keylogger.pl/

Dodano 20 February 2021 | 7:19 pm

Stonepox Sp. z o.o.

Stonepox to działalność która istnieje na rynku od 2019 roku. Wszystkim naszym bieżącym ale również przyszłym klientom mamy sposobność zaprezentować ofertę z gałęzi realizowania tzw. kamiennych dywanów a także posadzek żywicznych. Spółka Stonepox dzięki nawiązaniu wielu wartościowych dla firmy współprac otworzyła także sklep internetowy stonepox.pl na jakiej można kupić surowce takie jak żywice do kamiennych dywanów dywanów, kamień dekoracyjny a także profile. Solidność, terminowość, jakość proponowanych usług oraz produktów to wartości dzięki którym dążymy do zaspokojenia życzeń każdego konsumenta, który jest dla nas najważniejszy. Funkcjonujemy na terenie całego kraju a nasze biuro znajduje się na Podkarpaciu. Zaprasza zespół Stonepox.

Dodano 19 February 2021 | 6:46 pm

Follow my blog with Bloglovin

Dodano 9 April 2018 | 12:00 am

Strona główna >>