Strona głównauslugi

Co można budować ze stali

Data: 2020-03-02, Data edycji: 2020-06-18

Konstrukcje stalowe mają ogromny potencjał. Są nowoczesne, estetyczne, tanie i bardzo szybko się je stawia. Dzięki temu można wykorzystać je do aranżacji różnych przestrzeni. Ważne jest też to, że konstrukcje takie są bardzo praktyczne. Co można z nich budować?

Wiaty i stojaki rowerowe


Coraz więcej osób wybiera rower zamiast samochodu. Jest to rozwiązanie ekologiczne, tanie, a w mieście też zdecydowanie szybsze. Rowery jednak wymagają właściwego przechowywania. Nie powinny przez całą dobę stać na świeżym powietrzu. Mogą zostać skradzione lub zostać zniszczone przez czynniki atmosferyczne. Z tego powodu firma Mega Andrea proponuje nowoczesne wiaty i stojaki rowerowe. Są one wykonane z profili i rur stalowych ocynkowanych ogniowo. Dzięki temu są trwałe i odporne na korozję.

Wiaty przystankowe


Konstrukcje stalowe doskonale nadają się też do budowania wiat przystankowych. Są one miejscem, w którym pasażerowie mogą się schować i wygodnie poczekać na autobus lub tramwaj. Zadaszenie oraz ścianki chronią przed nieprzyjemnymi powiewami wiatru. Równocześnie są one wykonane z materiałów, które przepuszczają światło. Dzięki temu osoby oczekujące we wiacie przystankowej Mega Andrea czują się bezpiecznie i spokojnie. Takie wiaty świetnie wpisują się w przestrzeń miejską.
a

Ogrody zimowe


Mega Andrea produkuje też bardzo atrakcyjne ogrody zimowe. Są to konstrukcje stalowe, które bez wstydu można postawić obok własnego domu lub restauracji. W ogrodzie zimowym można przez cały rok hodować i pielęgnować kwiaty. To odpowiednik szklarni, która zachwyca swoim wyglądem. Taki ogród zimowy powinien mieć doprowadzone ogrzewanie. Można umieścić w nim meble - kanapę, stół, krzesła. To fantastyczne miejsce, które można wykorzystać jako dodatkowy pokój. Doskonale nada się na jadalnię lub bawialnię. Wspaniale będzie też wyglądała w nim sala restauracyjna. Można też wybrać ogród bez ogrzewania. Zimą panuje tam temperatura pomiędzy 5 a 15 stopni Celsjusza. Można, więc wykorzystać go do przechowywania roślin.


Autor artykułu- Earn

Przeczytaj również:

Busy do Anglii busdoanglii24.pl Tanio, wygodnie, szybko, bezpiecznie. Rezerwacja na naszej stronie.

Twoje-okna.com producent z tradycjami Sprawdź, co nasza firma oferuje swoim klientom