Strona głównabiznes

Towarzystwo ubezpieczeniowe Nationale-Nederlanden

Data: 2019-09-13, Data edycji: 2020-06-18

Towarzystwo ubezpieczeniowe NN.


Szeroka gama produktów, jakie oferujemy swoim klientom, koncentruje się wokół troski o ich zdrowie i życie. Jesteśmy towarzystwem ubezpieczeniowym, które odpowiada na konkretne potrzeby i przygotowuje oferty odpowiednie dla każdego z osobna. W Nationale-Nederlanden od 25 lat zajmujemy się ubezpieczeniami w związku z wypadkami przy pracy, wyjazdu wakacyjnego oraz spokojnej jesieni życia. Wychodzimy jednak poza codzienność, angażując się w liczne akcje społeczne i inicjatywy obywatelskie. Liczby mówią same za siebie – zaufało nam już 17 milionów klientów, a tylko w ubiegłym roku wypłaciliśmy świadczenia na kwotę 193 milionów złotych.

Marka NN


Jesteśmy częścią Grupy NN, obecnej w 18 krajach w Europie i Japonii, specjalizującą się w ubezpieczeniach na życie, emeryturach i inwestycjach. Marka NN to połączenie naszego bogatego dziedzictwa ze 170 latami działalności. Grupa NN to międzynarodowa firma o holenderskich korzeniach. W Polsce Nationale-Nederlanden działa od 1994 roku. Jesteśmy w czołówce ubezpieczycieli zabezpieczających przyszłość finansową ponad pół miliona Klientów oraz ich bliskich.

Nasza oferta.


Oferujemy proste i zrozumiałe produkty ubezpieczeniowe, inwestycyjne oraz emerytalne, dzięki którym zabezpieczamy finansową przyszłość naszych Klientów i ich bliskich. Jako firma odpowiedzialna społecznie angażujemy się również i działamy w obszarze istotnych problemów społecznych dotyczących zdrowia i jakości życia Polaków, bo ludzkie życie i zdrowie są ważne. We wszystkim, co robimy, kierujemy się trzema wartościami: przejrzystość, troska, zaangażowanie.

Grupa NN to jedna z największych grup ubezpieczeniowych działających na terenie Holandii. Jest globalną korporacją specjalizującą się w świadczeniu usług finansowych z zakresu bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami. Powstała w wyniku długofalowej strategii wydzielania części inwestycyjnej i ubezpieczeniowej z Grupy ING.